Vodojaža kiksnula, Slaviji bodovi spasa

U 27. kolu Zone Morava fudbaleri Vodojaže neočekivano su u Grošnici poraženi od Metalca sa 1:0.

Pobeda Kraljevčana ostvarena je golom već u 12.minutu utakmice kada je spretan bio Milić. U ovoj utakmici Vodojaža nije mogla da računa na najbolji sastav, što se i odrazilo na rezultat, dok su Metalcu ovi bodovi bili neophodni.

Vodojaža – Metalac 0:1

GROŠNICA
Igralište Vodojaže.
Gledalaca: 100
Sudija: Slobodan Starčević (Petrovac  na  Mlavi)
Žuti  kartoni: D. Despotović (Vodojaža), Bogićević, Bojanovski (Metalac)
Strelac: 0:1 Milić u 12.minutu.

VODOJAŽA: D.Vranić, Štrbac, Stević, D.Despotović, Jokić, Nešković, Petrović, N.Vranić, Anđelković, Savić (Mojsilović), Veselinović (Đokić).

METALAC: Milić, Obrenović, Bogićević, Đokić (Vukadinović), Pantović, Beljić (Bojanovski), Dimitrijević (Erak), Milić, Milojević, Parezanović.

Igrač utakmice: Stefan Milić (Metalac).

Slavija je ostvarila vrednu pobedu u borbi za opstanak. Za domaćine je ova utakmica bila bez rezultatskog značaja, što su komšije iz Bresnice znali da iskoriste i golovima omalenog napadača Todorovića u 27. i 37.minutu došli do pobede koja je možda i presudna za ostanak u ovom rangu takmičenja.

Sloboda (DG) – Slavija 0:2 (0:2)

Stadion: Bubanj
Sudija: Marina Višnjić (Kragujevac)
Strelci: 0:1 Todorović 27, 0:2 Todorović 37.minut.

SLOBODA (DG): Marjanović, Simić, Rmuš, Slavković, Obradović, Milojević, Zdravković, Radulović, Grujović, Nikolić, Bajović.

SLAVIJA: Petrović (Milanović), Stoilović, A.Ristić, Stefanović (Matić), Vukojević, Đorđević, Todorović, N.Ilić (M.Ilić), Pavlović, Matejić, Kovačević.

Igrač utakmice: Dalibor Todorović (Slavija)

Šumadija 1903 igrala je u Trbušanima sa Poletom nerešeno 2:2.