Datum: Mesto: Događaj:
04. februar Kragujevac Vaterpolo: Triglav liga, 15.kolo, II faza:
18:30 Bazen SC Park Radnički – Jadran (HN) 5:4
04. februar Veszprém Rukomet (m): SEHA liga, 17. kolo:
18:00 Veszprém Arena MKB-MVM Veszprem – Radnički 40:24
05. februar Kragujevac Odbojka (m): Viner liga, 15. kolo:
18:00 Hala Jezero Radnički – Spartak (Lj) 2:3
07. februar Split Vaterpolo: Triglav liga, 16.kolo, II faza:
18:00 Mali bazen Poljud Mornar BS – Radnički 9:13
07. februar Kragujevac Rukomet (m): SEHA liga, 14. kolo:
19:00 Hala Jezero Radnički – Meshkov Brest 26:33
07. februar Kragujevac Košarka (ž): Prva liga, 18. kolo:
17:00 Hala “Gordana Goca Bogojević“ Radnički – Bor 76:42
07. februar Pančevo Odbojka (ž): Viner liga, 15. kolo:
16:00 HS „Strelište“ Dinamo – Kraguj 3:0
07. februar Kragujevac Odbojka (ž): Prva liga, 15. kolo:
18:00 OŠ “Stanislav Sremčević“ Radnički – Klek Srbijašume 3:0
07. februar Srbobran Košarka (ž): Prva liga, 18. kolo:
19:00 SC Srbobran Srbobran – Šumadija 65:92
08. februar Trondhajm Rukomet (ž): Kpk, 1/8 finala, 1. meč:
18:00 Trondheim Spektrum Bjasen – Radnički 39:24
11. februar Kragujevac Vaterpolo: Liga šampiona, 5.kolo, II faza:
18:00 Bazen SC Park Radnički – Eger 12:11
13. februar Kragujevac Odbojka (ž): Viner liga, 16. kolo:
17:00 Hala “Gordana Goca Bogojević“ Kraguj – TENT 1:3
13. februar Stord Rukomet (m): Challenge Cup, 1/8 finala, 1.meč:
19:00 Stord Spektrum Stord Handball – Radnički 32:23
13. februar Zrenjanin Odbojka (ž): Prva liga, 16. kolo:
20:00 Hala “Kristalna dvorana“ MD Zrenjanin – Radnički 3:0
14. februar Novi Sad Odbojka (m): Kup Srbije, polufinale:
16:00 Mala sala SPC “Vojvodina“ Partizan – Radnički 3:0
14. februar Stord Rukomet (m): Challenge Cup, 1/8 finala, 2.meč:
19:00 Stord Spektrum Stord Handball – Radnički 22:27
14. februar Beograd Košarka (ž): Prva liga, 19. kolo:
17:00 Hala Sport eko Radivoj Korać – Šumadija 76:47
14. februar Kragujevac Košarka (ž): Prva liga, 19. kolo:
19:00 Hala “Gordana Goca Bogojević“ Radnički – Srbobran 86:73
15. februar Kragujevac Rukomet (ž): Kpk, 1/8 finala, revanš meč:
18:00 Hala Jezero Radnički – Bjasen 25:22
18. februar Kragujevac Košarka (ž): Prva liga, 20. kolo:
18:30 Hala “Gordana Goca Bogojević“ Šumadija – Vrbas Medela 83:63
18. februar Subotica Košarka (ž): Prva liga, 20. kolo:
19:00 Hala Dudova Šuma Spartak – Radnički 72:58
21. februar Kragujevac Fudbal: Jelen Super liga, 16. kolo:
13:30 Stadion Čika Dača Radnički 1923 – Spartak 1:0
21. februar Kragujevac Rukomet (ž): Superliga, 13. kolo:
18:00 Hala Jezero Radnički – Jagodina 26:20
21. februar Beograd Odbojka (m): Viner liga, 16. kolo:
18:00 SH Šumice Partizan – Radnički 3:0
21. februar Kragujevac Košarka (ž): Prva liga, 21. kolo:
17:00 Hala Jezero Radnički – Vršac Swisslion 69:44
22. februar Šabac Košarka (ž): Prva liga, 21. kolo:
17:00 Hala Zorka Šabac – Šumadija 73:75
25. februar Kragujevac Vaterpolo: Triglav liga, 17.kolo, II faza:
17:00 Bazen SC Park Radnički – Crvena zvezda 8:10
25. februar Kragujevac Rukomet (ž): Superliga, 12. kolo:
18:00 Hala Jezero Radnički – Naisa 24:22
26. februar Kragujevac Rukomet (m): SEHA liga, 15. kolo:
19:00 Hala Jezero Radnički – Vardar 29:38
27. februar Kraljevo Odbojka (m): Viner liga, 17. kolo:
19:00 Hala Sportova Ribnica – Radnički 2:3
28. februar Kruševac Fudbal: Jelen Super liga, 17. kolo:
13:30 Stadion Mladost Napredak – Radnički 1923 1:0
28. februar Kragujevac Košarka (ž): Prva liga, 22. kolo:
17:00 Hala “Gordana Goca Bogojević“ Šumadija – Partizan 57:63
28. februar Svilajnac Rukomet (ž): Superliga, 14. kolo:
19:00 SC Svilajnac Radnički – Radnički 24:35
28. februar Beograd Odbojka (ž): Viner liga, 17. kolo:
19:00 SC Vizura Vizura – Kraguj 3:0
28. februar Dubrovnik Vaterpolo: Triglav liga, 18.kolo, II faza:
19:00 Bazen u Gružu Jug – Radnički 7:7
28. februar Zaječar Futsal: 1/8 finala Kup-a Srbije
19:00 Hala sportova Timok – Ekonomac 2:5
28. februar Kragujevac Odbojka (ž): Viner liga, 17. kolo:
20:00 SH “Park“ Radnički – Jagodina 3:0