Februar 2015. godine

 
Datum:                        Mesto:                                                 Događaj:

04. februar                 Kragujevac                                         Vaterpolo: Triglav liga, 15.kolo, II faza:
18:30                        Bazen SC Park                                   Radnički – Jadran (HN) 5:4


04. februar                 Veszprém                                           Rukomet (m): SEHA liga, 17. kolo:
18:00                        Veszprém Arena                                  MKB-MVM Veszprem – Radnički 40:24


05. februar                  Kragujevac                                         Odbojka (m): Viner liga, 15. kolo:
18:00                         Hala Jezero                                        Radnički – Spartak (Lj) 2:3


07. februar                 Split                                                   Vaterpolo: Triglav liga, 16.kolo, II faza:
18:00                        Mali bazen Poljud                                Mornar BS Radnički 9:13


07. februar                 Kragujevac                                          Rukomet (m): SEHA liga, 14. kolo:
19:00                        Hala Jezero                                         Radnički – Meshkov Brest 26:33


07. februar                  Kragujevac                                         Košarka (ž): Prva liga, 18. kolo:
17:00                         Hala “Gordana Goca Bogojević“            Radnički – Bor 76:42


07. februar                  Pančevo                                            Odbojka (ž): Viner liga, 15. kolo:
16:00                         HS „Strelište“                                     Dinamo – Kraguj 3:0


07. februar                  Kragujevac                                         Odbojka (ž): Prva liga, 15. kolo:
18:00                         OŠ “Stanislav Sremčević“                    Radnički – Klek Srbijašume 3:0


07. februar                  Srbobran                                           Košarka (ž): Prva liga, 18. kolo:
19:00                         SC Srbobran                                      Srbobran – Šumadija 65:92


08. februar                 Trondhajm                                          Rukomet (ž): Kpk, 1/8 finala, 1. meč:
18:00                        Trondheim Spektrum                           Bjasen – Radnički 39:24


11. februar                 Kragujevac                                         Vaterpolo: Liga šampiona, 5.kolo, II faza:
18:00                        Bazen SC Park                                   Radnički – Eger 12:11


13. februar                 Kragujevac                                          Odbojka (ž): Viner liga, 16. kolo:
17:00                        Hala “Gordana Goca Bogojević“             Kraguj – TENT 1:3


13. februar                 Stord                                                  Rukomet (m): Challenge Cup, 1/8 finala, 1.meč:
19:00                        Stord Spektrum                                   Stord Handball – Radnički 32:23


13. februar                 Zrenjanin                                            Odbojka (ž): Prva liga, 16. kolo:
20:00                        Hala “Kristalna dvorana“                       MD Zrenjanin – Radnički 3:0


14. februar                 Novi Sad                                             Odbojka (m): Kup Srbije, polufinale:
16:00                        Mala sala SPC “Vojvodina“                   Partizan – Radnički 3:0


14. februar                 Stord                                                  Rukomet (m): Challenge Cup, 1/8 finala, 2.meč:
19:00                        Stord Spektrum                                   Stord Handball – Radnički 22:27


14. februar                  Beograd                                             Košarka (ž): Prva liga, 19. kolo:
17:00                         Hala Sport eko                                    Radivoj Korać – Šumadija 76:47


14. februar                  Kragujevac                                         Košarka (ž): Prva liga, 19. kolo:
19:00                         Hala “Gordana Goca Bogojević“            Radnički – Srbobran 86:73


15. februar                 Kragujevac                                         Rukomet (ž): Kpk, 1/8 finala, revanš meč:
18:00                        Hala Jezero                                        Radnički – Bjasen 25:22


18. februar                  Kragujevac                                         Košarka (ž): Prva liga, 20. kolo:
18:30                         Hala “Gordana Goca Bogojević“            Šumadija – Vrbas Medela 83:63


18. februar                  Subotica                                            Košarka (ž): Prva liga, 20. kolo:
19:00                         Hala Dudova Šuma                             Spartak Radnički 72:58


21. februar                  Kragujevac                                         Fudbal: Jelen Super liga, 16. kolo:
13:30                         Stadion Čika Dača                              Radnički 1923 – Spartak 1:0


21. februar                 Kragujevac                                          Rukomet (ž): Superliga, 13. kolo:
18:00                        Hala Jezero                                         Radnički – Jagodina 26:20


21. februar                  Beograd                                            Odbojka (m): Viner liga, 16. kolo:
18:00                         SH Šumice                                        Partizan – Radnički 3:0


21. februar                 Kragujevac                                          Košarka (ž): Prva liga, 21. kolo:
17:00                        Hala Jezero                                         Radnički – Vršac Swisslion 69:44


22. februar                 Šabac                                                Košarka (ž): Prva liga, 21. kolo:
17:00                        Hala Zorka                                          Šabac – Šumadija 73:75


25. februar                 Kragujevac                                         Vaterpolo: Triglav liga, 17.kolo, II faza:
17:00                        Bazen SC Park                                   Radnički – Crvena zvezda 8:10


25. februar                 Kragujevac                                          Rukomet (ž): Superliga, 12. kolo:
18:00                        Hala Jezero                                         Radnički – Naisa 24:22


26. februar                  Kragujevac                                         Rukomet (m): SEHA liga, 15. kolo:
19:00                         Hala Jezero                                        Radnički – Vardar 29:38


27. februar                  Kraljevo                                             Odbojka (m): Viner liga, 17. kolo:
19:00                         Hala Sportova                                     Ribnica – Radnički 2:3


28. februar                  Kruševac                                           Fudbal: Jelen Super liga, 17. kolo:
13:30                         Stadion Mladost                                 Napredak – Radnički 1923 1:0


28. februar                  Kragujevac                                         Košarka (ž): Prva liga, 22. kolo:
17:00                         Hala “Gordana Goca Bogojević“           Šumadija – Partizan 57:63


28. februar                  Svilajnac                                           Rukomet (ž): Superliga, 14. kolo:
19:00                         SC Svilajnac                                      Radnički Radnički 24:35


28. februar                  Beograd                                            Odbojka (ž): Viner liga, 17. kolo:
19:00                         SC Vizura                                          Vizura – Kraguj 3:0


28. februar                 Dubrovnik                                           Vaterpolo: Triglav liga, 18.kolo, II faza:
19:00                        Bazen u Gružu                                    Jug Radnički 7:7


28. februar                 Zaječar                                               Futsal: 1/8 finala Kup-a Srbije
19:00                        Hala sportova                                      Timok – Ekonomac 2:5


28. februar                  Kragujevac                                         Odbojka (ž): Viner liga, 17. kolo:
20:00                         SH “Park“                                           Radnički – Jagodina 3:0